Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-14796 (4966300)
Зареєстровано:17 Травня 2018
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:1 Червня 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Пропоную дорожній знак "Пешохідний перехід" закріпити якслід та встановити у правильному напрямку. Поруч школа, дитячий садок, житлові будинки.