Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-5038 (4966311)
Зареєстровано:17 Травня 2018
Тема звернення:Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки
Відповідальний:ЖЕД ”Липкижитлосервiс” [Мартинчук С.О. ], виконавець: ЖЕД ”Липкижитлосервіс”
Дата контролю:22 Травня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Пожежа сталася в підвалі нашого багатоквартирного житлового будинку по вул.Мечникова 10/2 в самому центрі Києва сьогодні вночі. Вигоріла повністю щитова, люди чулом залишились живі, коїться безладдя та хаос.
Недбале ставлення Керуючої організації Печерського району ”ЛипкиЖитлоСервіс”, керівництво якої займається лише незаконним привласненням підвальних приміщень нашого будинку (які вже кілька років тому незаконно привласнені) та землі під незаконно захоплення паркомісьць у дворі буд. Мечникова 10/2.
Керівництву нема діла до безпеки людей та порядку в будинку та у дворі. Незаконно захоплені паркомісця у нашому дворі жменькою обраних жильців.

На наші звернення до Керуючої організації Печерського району ”ЛипкиЖитлоСервіс” вони реагують тільки тим, що дзвонять нам та вимагають видмовитись від Скарги.

Повідомимо до СБУ та МЧС про цей хаос у центрі столиці та підключимо телебачення України та ЗМІ. Нехай нарешті наводять порядок у центрі Києві з корупційною Керуючою організацією Печерського району ”ЛипкиЖитлоСервіс”.

Вимагаємо:
негайно відновити електропостачання та пожежну безпеку в будинку;
встановити пожежну сигналізацію під контролем МЧС України;
демонтувати незаконні паркувальні автоблокиратори у дворі, встановлені невідомими, що перешкоджають доступу Пожежною, Швидкої, та антитерористичних сил.