Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ц-1164 (4966312)
Зареєстровано:17 Травня 2018
Тема звернення:Встановлення світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:1 Червня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Прошу для забезпечення безпеки дорожнього руху міста Києва встановити світлофор на проспекті Юрія Гагаріна в районі автозаправки КLO, (за адресою Карельський провулок 3-А), перед розворотом. Оскільки в данному місці через інтенсивний рух з боку Дарницької (Лнінградської) площі постійно стаються аварії (ДТП). Вантажні автомобілі рухаючись з боку метро Чернігівська виконують розворот з одночасним перестроюванням через три полоси в четверту, крайню праву для повороту на право, на вулицю Гната Хоткевича, в напрямку Дарницького вагоноремонтного заводу, повністю перекриваючи рух. Проїзд з розворотом та ще й перестроюванням через три полоси, на ділянці 20 м, в цьому напрямку практично не можливо виконати безпечно. Постійні ДТП в даному місці стаються ледь не щодня. На мою думку встановлення світлофора може змінити ситуацію, оскільки потік транспорту із боку Дарницької площі буде зупинятись даючи можливість автомобілям що стоять на розворот безпечно виїхати та перестроїтись у необхідний ряд не створюючи аварійних ситуацій. Новий світлофор можна налаштувати на роботу лише в години пік та вимикатись у звичайний час, щоб ще більш не ускладнювати рух містом. Адже згаданий розворот знаходиться за 250 м до вже існуючого світлофора на перехресті із трамвайною колією.