Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-13190 (4966344)
Зареєстровано:17 Травня 2018
Тема звернення:Оголені кабелі у приміщенні та на території
Відповідальний:ЖЕД - 111 [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:1 Червня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Щодо мого звернення від 10.05.2018р. за №Г-12567

Я не просив, щоб Ви відписалися. Я звернув увагу, що роботи взагалі не ведуться. Якщо вирили рів і не роботе нічого, то будь-ласка обгородіть його так , щоб діти не змогли до нього добратись. Щодо ”тимчасово підключеного силового кабелю в житловому будинку № 86 по проспекту Науки” то силовий кабель лежить між будинками з осені 2017року. Часу було досталь, щоб убрати кабель з дитячих майданчиків, подвір’я будинків.
Прошу забезпечити усунення кабелю з міжбудинкової території.

Гальченко Руслан Сергійович
050-4452053