Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-6238 (4966426)
Зареєстровано:17 Травня 2018
Тема звернення:Паркування авто у місцях загального користування
Відповідальний:Управління житлово-комун. господарства [в.о. Лозовий Василь Борисович], виконавець: Шумаков В.А.
Дата контролю:1 Червня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

минулому році почалися ремонтні роботи на тротурарі, який проходить за адресою Княжий затон 14 корпуси А та Б. На цьому тротуарі стояло огородження, завдяки якому автомобілі не могли заїжджати на тротуар. Після ремонтних робіт огороження так і не відновили, тому зараз на тротуарі суцільна парковка, машини вільно паркуються там, де мають йти пішоходи, а пішоходам немає як пройти, особливо мамам з візочками. Вимагаю поставити обмежувальне огородження (паркан чи напівсфери), аби унеможливити заїзд автомобілів на тротуар