Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-30408 (4966466)
Зареєстровано:17 Травня 2018
Тема звернення:Полив клумб і газонів, дерев, кущів, зелених газонів
Відповідальний:ЖЕД - 210 [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:1 Червня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Прошу забезпечити працівника з обслуговування прибудинкової території будинку по вулиці Зрошувальна 3б шлангом для поливу зеленої зони прибудинкової території враховуючи територію тилу будинку Ваша відпровідь на звернення К-29976 тупа і безглузда та свідчить про ігнорування як звернення так і забезпечення обслуговування будинку належним чином та потребує повторного розгляду та вирішення питання по суті звернення.