Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-5165 (4967939)
Зареєстровано:18 Травня 2018
Тема звернення:Інформаційне забезпечення салонів автобусів
Відповідальний:Автобусний парк №2 [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:2 Червня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

16.05.2018 о 15:35год. автобус бортовий 8648 маршруту 33Т держномер АА2457АА, зупинка "вул.Укроптбакалія" у напрямку Дарницької площі водій не інформує про зупинки. На інформаційному табло постійно інформація: "наступна зупинка вул. Рогозівська".
Звертаю увагу на затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту
147. Водій автобуса зобов’язаний: 
15) оголошувати найменування і тривалість зупинки; http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/176-97-п
З повагою о 16:00год. від 16.05.2018р..