Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-13283 (4968004)
Зареєстровано:18 Травня 2018
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 509 [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:23 Травня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Вимагаю перемістити сміттєвий бак біля будинку за адресою м. Київ, вул. Героїв Дніпра 38Б у відповідність з санітарними стандартами, гарантованими законом України ”Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”.

Зараз бак розміщається ближче 20 м від майданчика для ігор дітей та відпочинку населення (див. фотографії).
Бак переповнюється, він не закривається, сміття складають поруч, сміття попадає на дорогу, розвіюється та розкидається воронами, голубами та особами, що шукають щось у смітті. На дорозі поруч з входом у будинок на дорозі масляні брудні плями від сміття.

Місце для розміщення баку у відповідності з санітарними стандартами є на під’їзді к будинку (дивіться фотографію).

Вимоги до розташування сміттєвих баків встановлені в наказі Міністерства охорони здоров’я України від 17.03.2011 року №145 ”Про затвердження санітарних норм та правил утримання територій населених місць”.
Пунктами 2.7. та 2.8 даного наказу передбачено, що контейнерні майданчики повинні мати водонепроникне тверде покриття та бути обладнані навісами, огорожею та ізольовані від об’єктів обслуговування населення, господарських дворів і магістральних вулиць смугою зелених насаджень шириною не менше 1,5 м, не повинні бути прохідними для пішоходів і транзитного руху транспорту.
Контейнерні майданчики повинні бути віддалені від меж земельних ділянок навчальних та лікувально-профілактичних закладів, стін житлових та громадських будівель і споруд, майданчиків для ігор дітей та відпочинку населення на відстань не менше 20 м.