Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-15964 (4968034)
Зареєстровано:18 Травня 2018
Тема звернення:Інші питання утримання малих архітектурних форм та прилеглої до них території
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Мартинчук С.О. ]
Дата контролю:4 Червня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Рестораном ”SHO (ШО)” за адресою вул. Мечникова, 18 захоплено частину громадського тротуару вздовж фасаду житлового будинку на вул. Мечникова, 18. Відсутня можливість проходу по тротуару біля будинку, оскільки рестораном загороджено прохід по тротуару бетонними плитами.
Прохання відновити можливість проходу по громадському тротуару за вказаною адресою.