Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-30615 (4968053)
Зареєстровано:18 Травня 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:4 Червня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На территории площадки для парковки автомобилей,

которая находится напротив подъезда #2., по ул Малиновского, 25,

не работает фонарь уличного освещения.


Фото прилагаю