Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-5168 (4968114)
Зареєстровано:18 Травня 2018
Тема звернення:Незручності для проживання мешканців від роботи закладів торгівлі та ресторанног
Відповідальний:Департамент містобудування та архітектури [в.о. Свистунов Олександр Вікторович], виконавець: чорний
Дата контролю:4 Червня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Для розгляду звернення прошу передати його до Департаменту містобудування та архітектури та Департаменту міського благоустрою КМДА.


В житловому багатоповерховому будинку №11 по вулиці Курській розташований продуктовий магазин торгівельної мережі «Фора».
В дворі будинку, під вікнами квартир, встановлені потужні електродвигуни вентиляційного та холодильного обладнання. Ці пристрої, як і вся система холодильного та вентиляційного обладнання, електромеханічні вантажопідйомні механізми, стаціонарно змонтовані в підсобному приміщенні магазину, створюють постійний шум і вібрацію, яка цілодобово відчувається в прилеглих квартирах та на прибудинкової території.
В дворі будинку, шляхом прибудови окремого приміщення, обладнано пункт прийому товару. Двір перетворено в вантажний термінал. Всупереч вимогам нормативних документів щодо заборони розвантаження товару з боку двору житлового будинку під вікнами квартир здійснюється розвантаження-завантаження товару. Одночасно в дворі будинку може перебувати декілька вантажних машин, які повністю перекривають двір і заважають вільному руху.
Прошу перевірити дотримання встановлених норм, правил і державних стандартів у сфері містобудування щодо обладнання і функціонування магазину, який розташовано у житловому будинку та виконання магазином правил міського благоустрою.