Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-5170 (4968174)
Зареєстровано:18 Травня 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:4 Червня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий день. Звертаюся до Вас з проханням здійснити налагодження і заміну ламп в ліхтарях на опорних стовпах придорожної території по вул. Петра Курінного (Комісара Рикова),Святошинського району. Перший стовп знаходиться біля будинку №11 по вул. Петра Курінного (Комісара Рикова)і він працює. Другий стовп стоїть наступним після першого біля пішохідного переходу, біля будинку №9 по вул. Петра Курінного (Комісара Рикова) і він НЕ ПРАЦЮЄ. Другий стовп завжди працював цілу ніч, навіть після переключення в черговий режим( -50% освітлення території з 23год. 00хв відповідно до розпорядження КМДА). Тому з ним явно щось сталося і він не працює. Саме цей стовп виконує дуже важливу функцію, він освітлює пішохідний перехід біля Поліклініки №1 по вул. Петра Курінного ( Комісара Рикова) і в темряві дуже темно!!!. Будь ласка проконтролюйте це питання.