Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-14794 (4968184)
Зареєстровано:18 Травня 2018
Тема звернення:Освітлення підземних переходів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:4 Червня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Добрий день, хочу звернути вашу увагу на освітлення в підземному переході, який знаходиться між вулицею Георгія Кірпи та Вокзальною площею. Вхід в підземний перехід знаходиться з вулиці Кірпи, поруч з відділенням укрпошти, за допомогою нього можна вийти на Вокзальну площу до Київ-Пасажирський. На жаль перехід освітлюється лище частково, в першій його частині, яка вужче частково відсутні світильники, в другій частині де розташовані мафи відсутні лампи освітлення. Стан такого освітлення суперечить державним будівельним нормам України ДБН В.2.3--5-2001, пункт 7 ЗОВНІШНЄ ОСВІТЛЕННЯ, підпункт 7.2:
Освітленість об’єкта Середня освітленість горизонтальної поверхні, лк, не менше ніж
Підземні пішохідні переходи 40

Прохання збільшити кількість світильників та ламп, щоб освітлення відповідало нормі. Тому що таке освітлення може призвести до крадіжок особистих речей, або найгірше це згвалтування жінки, або напад хуліганів.