Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-30630 (4968201)
Зареєстровано:18 Травня 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:4 Червня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

На территории площадке, где паркуются автомобили, которая находится напротив подъезда #2., по Малиновского, 25, не работает фонарь уличного освещения. Фото прилагаю