Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-6064 (4968296)
Зареєстровано:18 Травня 2018
Тема звернення:Ремонт/демонтаж/фарбування елементів дитячого майданчику
Відповідальний:ЖЕД - 906 (Індустріальне) [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:4 Червня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Добрий день! Прошу зробити ремонтні роботи на дитячому майданчику у дворі за адресою вул.Машинобудівна, 8.
Дитячий майданчик в занедбаному стані:
1) Поломані лавочки.
2) Стоїть поломана каруселька, ще з часів радянського союзу - дитина її прокрутити не може, тільки дорослий, і то с трудом.
3) Майданчик не пофарбовано.
Прошу адміністрацію виділити на це кошти.