Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-6985 (4968322)
Зареєстровано:18 Травня 2018
Тема звернення:Будівництво/дооблаштування дитячого майданчику
Відповідальний:ВОП ”Дегтярівка” [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:4 Червня 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Мешканці Шевченківського району м. Київ висловлюють Вам свою повагу та звертаються до Вас з метою привернути Вашу увагу до ситуації, яка склалася зі спільним дитячим майданчиком, що розташований по вул. Парково-Сирецька, 1; вул. Дорогожицька, 17; вул. Дорогожицька, 15-Б.
Дитячий майданчик знаходиться в антисанітарному стані, оскільки біля майданчика знаходяться баки для сміття. Безхатченки постійно перебираючи сміття розкидають весь непотріб з баків і вітром все розносить на подвір’ї. Неодноразово гуляючи з дітьми, батьки скаржилися на щурів і мишей неподалік майданчика.
На самому дитячому майданчику взагалі відсутній пісок, діти граються на голій землі у багнюці, стара гойдалка і гірки не вселяють довіри та можуть спричинити травми.
Водії постійно залишають свої авто біля майданчика, оскільки територія зеленої зони, де також граються діти не огороджена парканом. Власники авто на прохання мешканців не реагують. Паркомісць для авто у дворі вдосталь.
У зв’язку з вищезазначеним, мешканці просять в позачерговому порядку в найкоротші терміни сприяти відновленню соціальних прав мешканців будинків за адресою: м.Київ, вул. Парково-Сирецька, 1; вул. Дорогожицька, 17; вул. Дорогожицька, 15-Б, шляхом переобладнання дитячого майданчика на спільній прибудинковій території.
Я, Шульга Т.М. представляючи інтереси мешканців, звертаюсь до Вас із проханням допомогти в вирішенні цього питання, а саме:
- замінити старі гойдалки, гірки на нові;
- встановити пісочницю та гойдалки для маленьких діток;
- встановити паркан від автомобілів, які паркують на зеленій зоні дитячого майданчика;
- завезти чорнозем для подальшого озеленення двору;
- встановити лавки на території дитячого майданчика;
- облаштувати смітник, шляхом встановлення парканного огородження.

Я розумію, що у Вас можуть бути й інші пріоритети. Але про важливість цієї справи Ви теж повинні розуміти. Прошу надати відповідь у зручній Вам формі – листом чи усно. Ми відкриті до розмови і до компромісів.