Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-14933 (4968347)
Зареєстровано:18 Травня 2018
Тема звернення:Незадовільне обслуговування в амбулаторно-поліклінічних установах
Відповідальний:Управління охорони здоров”я [Коцан Лариса Стефанівна] виконавець: Коцан Лариса Стефанівна
Дата контролю:2 Червня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Добрый день!Звертаюся до Вас за допомогою у вирішенні питання! Мій неповнолітній син зараз проходить медичну комісію в дитячий поліклініці за адресою:бул.Вигурівский,4, для вступу в учбовий заклад. Він пройшов всіх лікарів, окрім невропатолога.В поліклініці існує один день в тижлень(четверг), коли школярі можуть пройти лікаря без попереднього запису. Вчора (17.05) на кабінеті висіла записка «Лікар сьогодні не приймає» и жодних! причин чому саме! Я зайшла на сайт Helsi, щоб записати його до невропатолога, а там написано, що сьогодні (18.05) лікар Булига Тетяна приймає по черзі. Тобто, з 14 до 16 по черзі, а з 16 до 17 по запису.
Син, для того, щоб попасти до лікаря, пропустив заняття в школі. Прийшов до лікаря невропатолога, Булига Тетяна, а вона відмовила йому в медогляді! Сказала, що сьогодні прийом за записом. Мій син доводив їй, що на сайті написано, що по черзі. Вона його и слухати не захотіла, принизила його, ображала!!! Відіслала його, щоб приходив в наступний четверг, але ж гарантії, що і в наступний четверг лікар буде приймати ніхто не дає!!! Тобто фактично, з-за відсутності одного підпису лікаря невропатолога мій син не може здати документи в учбовий заклад, і йому прийдеться чекати ще тиждень!
Дуже прошу розібратися в цій ситуації, адже це не поодинокий випадок, коли лікар відмовляє в медогляді! Я телефонувала на гарячу лінію сайта Helsi, мені відповіли, що лікар невропатолог Булига Тетяна (Деснянскій район, Вигурівський,4) дійсно приймає за чергою і не повинна була відмовляли в медогляді, але допомогти мені вони не можуть! Тому вся надія на Вас! Я вірю в Україну і вірю, що вона зможе стати Європейською державою, але починати треба з поваги ближнього! Особливо, якщо це підростаюче покоління, воно ж майбутнє держави! І лікарі не мають права принижувати дітей чи підлітків!!!
До листа додаю фото, які підтверджують мої слова, про часи прийому по черзі!
Вдячна Вам!