Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-30654 (4968360)
Зареєстровано:18 Травня 2018
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:КП ”УЗН” [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Лукаш О.О.
Дата контролю:4 Червня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

у відповідь на моє звернення К-24569 від 22.04.18 КП УЗН проведено роботи по облаштуванню газону на зеленому розподілювачі по вул. М. Василенка 12.
за це велике дякую!
проте цей газон частково вже зруйновано шиною авто.
прохання додатково встановити дерев’яний стовпчик для унеможливлення руйнування цього газону у майбутньому.
фото додається
дякую