Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-30657 (4968375)
Зареєстровано:18 Травня 2018
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:ЖЕД - 401 [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:4 Червня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Добрий день! Звертаюсь до Вас з приводу благоустрою прибудинкової території. Вже більше 7 місяців як робили аварійний ремонт водопостачальної мережі, що проходить через вхід в наш підїзд №4 за адрсою: м.Київ, пр. Гагаріна 9.
Ремонтники залишили після себе яму, через яку мешкнці поклали дерев‘яну доску і по ній, як через мостик, заходять в під‘ізд, та купи сміття, а саме те, що за лишилось після ремонтників, які зруйнували клумби. Підскажить, чому до сих пір не засипана подушка з гравію під асвальт і в цілому не відремонтовано наземне покритя входу в підїзд та не встановлені клумби на свое місце? Дуже Вас просимо не росписувати технологічний процес ремонту, так як пройшло уже більше 7 місяців. Це смішно.