Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-10184 (4968384)
Зареєстровано:18 Травня 2018
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:КП”Благоустрій Шевченківського району” [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:4 Червня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

26 квітня 2018 року я, від імені мешканців будинку за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 29, зверталась до Вас із скаргою, яка була зареєстрована за № Д-8780.
Відповідно до контрольної картки № 18100051 роботи повинні були здійснитись до 06.05.2018. Мешканці нашого будинку були категорично проти проведення таких робіт, а саме прокладення електрокабелю на нашій дворовій території для ресторану, який знаходиться за адресою: вул. Івана Франка, № 27/31.
Незважаючи на те, що роботи не проводились до 06.05.2018, питання залишається відкритим, тому що станом на сьогодні траншея для прокладення електрокабелю зовні за парканом нашого двору залишається відкритою і направленою в бік дворової території нашого будинку.
Зараз виконавець робіт активізувався і знову має намір проводити роботи. У разі заперечень зі сторони мешканців погрожує викликати поліцію і таке інше.
Мешканці нашого будинку 16 травня 2018 року провели загальні збори, на яких одноголосно прийняли рішення не надавати дозвіл на прокладення електрокабелю через дворову територію нашого будинку.
МЕШКАНЦІ НАШОГО БУДИНКУ КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ ПРОВЕДЕННЯ ТАКИХ РОБІТ!!!
Просимо Вас допомогти вирішити це питання так, щоб у нашому дворі не здійснювались ці роботи.