Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-30955 (5273930)
Зареєстровано:6 Листопада 2018
Тема звернення:Інші Подяки
Відповідальний:ВОП ”Золотоустівська” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Горовий Володимир Миколайович
Дата контролю:21 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Повідомляю, КП ЖЕК Золотоустівська (пр-т Перемоги, буд. 5) систематично не дотримується вимог Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 09.03.2011 року № 307.
А саме:
- підмітання тротуарів та дворових територій повинно здійснюватись щоденно крім вихідних та святкових днів.
Підмітається 1раз на тиждень! Натомість двірником збирається лише велике сміття.
- догляд за зеленими насадженнями (обкопування дерев та кущів, поливання, садіння нових дерев, кущів, квітів тощо)
Не здійснюється
- прополювання клумб, косіння або стриження газонів
Не здійснюється
- миття сходових площадок і маршів перших 3-х поверхів повинно здійснюватись2 рази на місяць
Не здійснюється
- вологе підмітання сходових площадок і маршів вище 3-го поверху повинно здійснюватись2 рази на місяць
Не здійснюється
- миття сходових площадок і маршів вище 3-го поверху повинно здійснюватись2 рази на місяць
Не здійснюється
- вологепротиранняпоручнів, підвіконь, віконнихогорож, сходів на горище; опалювальнихприладів, поштовихскриньок, шаф для електрощитів повинно здійснюватись1 раз на місяць
Не здійснюється
- вологеобмітання пилу, павутиння, брудуізстін, стель, сітчатихогорожліфтів повинно здійснюватись1 раз на місяць
Не здійснюється
- миттявікон повинно здійснюватись2 рази на рік
Не здійснюється
- підмітання та миттямайданчиків перед входом у під’їзд повинно здійснюватись щоденно
Не здійснюється
- контроль за своєчасноюзаміноюелектроламп на входах до під’їздів, у вестибулях та на сходовихклітинах повинно здійснюватисьщоденно
Не здійснюється
ВИМАГАЮ відКП ЖЕК Золотоустівськасвоєчасно та в повному обсязі виконувати зобов’язання по наданню послуг з утримання будинку і споруд та прибудинкової території за адресою вул. Андрющенко, буд. 7/19.
Здійснити вищеперераховані заходи по впорядкуванню будинку та прибудинкової території за адресою вул. Андрющенко, буд. 7/19, в термін визначений діючим законодавством. В разі не можливості виконання зобов’язань, повідомити Гринчук Антоніну Віталіївну письмово на адресу 01135, м. Київ, вул. Андрющенко, буд. 7/19, кв. 32.