Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-35715 (5273994)
Зареєстровано:6 Листопада 2018
Тема звернення:Відсутність опалення
Відповідальний:ВОП ”Діброва” [Губенко Василь Іванович]
Дата контролю:9 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Станом на 5 листопада 2018 року будинок за адресою вул. Салютна 42/46 ще не підключено до системи централізованого опалення. Протягом останніх тижнів мешканці будинку неодноразово зверталися з телефонними та письмовими зверненнями до диспетчерської служби Шевченківського району міста Києва (044) 277-26-06, Контактного центру міста Києва 15-51, центральної диспетчерської служби з питань ЖКГ 1557 та житлово-експлуатаційної дільниці мікрорайону «Нивки» щодо відсутності централізовано опалення в нашому будинку.
Спочатку називалася причина відсутності опалення – ремонт тепломережі. Однак, у період з 1 по 5 листопада усі зазначені Служби надають суперечливу інформацію. Зокрема, 05.11 отримано таку інформацію:
- відповідь від 1551 на звернення № Т-17753 – «ЦО відсутнє в зв’язку з поривом траси КП «Київтеплоенерго», хоча протягом останніх семи днів жодні ремонтні роботи біля будинку і по вулиці в цілому не проводилися;
- відповідь від 1557 – «Ремонт трубопроводу. Орієнтовна дата ремонту 05.11 до кінця дня. За детальною інформацією потрібно звертатися до Київтеплоенерго»;
- відповідь від ЖЕД мікрорайону «Нивки» – «Ремонтні роботи завершено. Потрібно продути систему та спустити повітря»;
- усні пояснення майстрів ЖЕД мікрорайону «Нивки», які 05.11 були на території будинку – «Ніяких ремонтних робіт не має. Потрібен майстер, який налагодить роботу теплопункту в будинку…».
Останнє взагалі викликає здивування, оскільки Управитель Губенко В.І. у відповідь на звернення мешканців на прямий ефір 1551 від 3 жовтня запевняв, що «…Технічне обладнання готове до включення теплопостачання в будинку. На даний час проводиться реєстрація обладнання теплового пункту в КП ”Київтеплоенерго”…».
Так все ж таки яка справжня причина відсутності централізованого опалення за адресою вул. Салютна 42/46?
Мешканці будинку просять невідкладно вплинути на ситуацію, що склалася з відсутністю централізованого опалення та вжити заходів реагування щодо бездіяльності відповідальних служб та органів.