Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-12527 (5274023)
Зареєстровано:6 Листопада 2018
Тема звернення:Контроль за станом рекламних засобів
Відповідальний:КП «Київреклама» [в.о. Дзядевич Оксана Анатоліївна]
Дата контролю:21 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Скарга на відсутність відповідної реакції в. о. директора КП ”Київреклама” Оксани ДЗЯДЕВИЧ на повідомлення про встановлення незаконної рекламної конструкції на проспекті Перемоги (біля перетину з вул. Ванди Василевської) на зупинці громадського транспорту ”Станція метро ”Політехнічний інститут” (у напрямку Нивок).
Відповідно до інтерактивної карти законних та незаконних рекламних констуркцій (на сайті КП «Київреклама» http://db.kievreklama.kiev.ua/db/rz.dll ) рекламний відеоекран взагалі не позначений. Водночас Дзядевич, посилаючись на Порядок розміщення зовнішньої реклами (затвердженого рішенням Київської міської ради від 22.09.2011 №37/6253), у відповіді на моє звернення на 1551 А-11367 стверджує, що ця конструкція законна.
Зазначу, що 20 квітня 2017 р. Київрада прийняла рішення «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26 січня 2012 року № 20/7357 «Про затвердження Концепції розвитку зовнішньої реклами в місті Києві», відповідного до якого за новими правилами розміщення зовнішньої реклами, забороняється розміщувати рекламні засоби: на пішохідних і велосипедних доріжках, алеях, ближче ніж 10 м до пішохідних переходів і зупинок; ближче ніж 20 м до транспортних розв’язок http://www.kmr.gov.ua/uk/content/novi-pravyla-rozmishchennya-zovnishnoyi-reklamy-5-formatnyh-zon-i-zmenshennya-reklamy-na-75
При цьому, відеоекран щодо якого я звернулась, розміщений вступереч всім цим вимогам, а саме: на пішохідній доріжці, на відстані 5-6 метрів від підземного переходу та практично на зупинці громадського транспорту, яка завжди завантажена, бо є пересадочним вузлом (враховуючи станцію метро та низку маршрутів, що курсують в різні частини Києва). Крім того, поряд, на відстані 100-150 метрів розміщені ще два рекламні бігборди.
Хочу звернути увагу, що розміщений у пішохідній зоні та одночасно транспортній зупинці відеоекран заважає вільному руху людей, що виходять/спускаються у пішохідний перехід, а також висадці пасажирів громадського транспорту.
Прошу відреагувати та забезпечити демонтаж рекламних конструкцій, що встановлені з порушенням Порядку їх розміщення, та забезпечити вільних рух людей на зупинці та пішохідній зоні, та роз’яснити ДЗЯДЕВИЧ про нові правила розміщення реклами.
Територія на розі пр. Перемоги та вул. Ванди Василевської відповідно D0=B6=D