Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-14980 (5274073)
Зареєстровано:6 Листопада 2018
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж автомийки, СТО
Відповідальний:Відділ благоустрою [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Нікитюк О.О.
Дата контролю:21 Листопада 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Мешканці вулиці Сім’ї Кульженків, а особливо будинків 31а та 31б, потерпають від смогу, що утворюється під час обігріву декількох СТО, сауни та пропускного пункту (більше шести димарів) ГБК Полярний в осінньо-зимово-весняний період. Бо обігрів здійснюється шляхом спалювання деревини та інших горючих речовин невідомого походження в буржуйках.

На відстані 40м від забору ГБК Полярний знаходяться згадані вище будинки, зона відпочинку та дитячий садок. Пропускний пункт, дим від двох димарів якого турбує найчастіше, розташований навпроти зони відпочинку. Під час слабкого вітру, або його відсутності шкідливий смог поширюється на відстані більші, ніж 40м та починає впливати на стан здоров’я людей: деякі відчувають першіння у горлі, нудоту, головний біль, в астматиків починається кашель.

Мешканнці підходили до керівництва ГБК Полярний з проханням перейти на електричний обігрів. Голова кооперативу відмовив, виправдовуючись застарілою проводкою.

Пропоную:
1)зробити замір хімічного складу повітря біля труб КПП ГБК Полярний;
2)надати відповідь, на якій відстані від жилої зони багатоповерхового ЖК є законним обігрів буржуйками;
3)надіслати керівництву ГБК Полярний постанову з вимогою ремонту електричної проводки та подальшого електричного обігріву хоча б їх КПП