Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-21215 (5274087)
Зареєстровано:6 Листопада 2018
Тема звернення:Встановлення та експлуатація шлагбаумів
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Мартинчук С.О. ], виконавець: ВКБ
Дата контролю:21 Листопада 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго дня.
Нещодавно на тротуарі з’явився шлагбаум, який заважає проходу для мам з колясками. Він знаходиться зліва він будівлі УкрТрансГаз.
Хочу дізнатися чи законно і на яких підставах його встановлено.
Дякую