Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Х-7765 (5274136)
Зареєстровано:6 Листопада 2018
Тема звернення:Відсутність опалення по стояку
Відповідальний:ЖЕД ”Печерськжитло” [Мартинчук С.О. ], виконавець: ЖЕД Печерськжитло
Дата контролю:12 Листопада 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

На сьогодні, 5 жовтня, в моїй квартирі і , як мені відомо, У ВСІХ КВАРТИРАХ декількох під”їздів мого будинку ( 1 , 2, 3) доси не відбулось підключення центрального опалення. Але за словами мешканців 8 піідїзду, їх квартири підключили ще 25 жовтня (!).
За даними сервісу 1557 будинок підключено і не зареєстровано жодних аварійних ситуацій. На неодноразові заявки мої особисто та , як мені відомо, моїх сусідів до Диспетческої служби Печерського району та служби 1557 не було ані реакції, ані жодної інформації про причини або строки усунення проблеми з боку керуючої компанії Печерськжитло.

Більше того, сьогодні зранку майстер нашої ділянки, на моє звернення за її особистим номером телефону(який нелегко було знайти), відповіла, що їй НЕВІДОМО про відсутність опалення у багатьох квартирах в нашому будинку. Сумнівно, що Диспетчерська Печерського району не має звязку з керуючою компанією Печерськжитло.
Сьогодня надвечір стало відомо, що причиною, начебто, є прорив труби в одній з квартир іншого будинку (Московська 37/2), що виглядає дивним, адже повинні бути запірно-відпірні вентилі як до кожного будинку так і до окремих стояків у них для локалізації місця прориву. Потім виявилось, що сантехніки (всі ?) задіяні у ліквідації аварії і нема кого послати ”стравити повітря”. На таку ж саму ситуацію скаржаться мешканці будинків 39 та 37/2 по вулиці Московській та мешканці будинку 6/8 по вулиці Цитадельній.
Прошу допомогти у вирішенні проблеми з підключенням опалення в моїй квартирі і в цілому у нашому будинку .
Заявляю про недовіру до компетенції керівництва та фахівців управляючої компанії Печерськжитло, причетних до виникнення ситуації що склалася, через погану організацію заходів, повязаних із підготовкою та початком опалювального сезону.
З повагою,