Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-44315 (5274171)
Зареєстровано:6 Листопада 2018
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:ЖЕД - 904 (Грушківське) [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Горох Микола Федорович
Дата контролю:21 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Заезд с проспекта Космонавта Комарова 38 к дому ул. Метростроевская 18 сплошные ямы!!!
Уже живу 6 лет в этом районе ни кто ни чего не делает с этим заездом ничего, хотя в других дворах ремонты делают.