Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-72800 (5274180)
Зареєстровано:6 Листопада 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Густєлєв Олександр Олександрович], виконавець: Гончаров Віталій Анатолійович
Дата контролю:12 Грудня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Добрий вечір


Прошу з’ясувати причини чому ями на тротуарі навпроти будинку №11 по вулиці Ділова не заасфальтований.
Звертаю Вашу увагу на створені раніше звернення:

11 Вересня 2018
К-57353
10 Серпня 2018
К-50538
24 Вересня 2016
К-46364

Будемо чекати роз’яснень.

З повагою,
мешканці будинку №11, 13