Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-72809 (5274242)
Зареєстровано:6 Листопада 2018
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Відділ благоустрою [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Крупенькін А.І.
Дата контролю:21 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Просимо не призначати цю скаргу до ЖЕД 902, вони не мають впливу на цей приватній заклад.

Це питання ДЕКІЛЬКА РАЗІВ було на контролі Солом’янської РДА (Відділ благоустрою), а результату НЕМАЄ (підтримання території в належному стані):

Колективна скарга

Знов, знов і знов просимо Вас вирішити ПРОБЛЕМУ ЗАБРУДНЕННЯ І ВІДСУТНОСТІ ПРИБИРАННЯ ПЕРЕД ВІКНАМИ МЕШКАНЦІВ ЖИТЛОВОГО будинку № 23 по Чоколовському бульвару, розташованих НАД ПРИБУДОВАМИ закладу ресторанного господарства (ЗРГ) кафе ”Релакс” (”Just Beer Bar”, колишній ”Just Relax”), яке працює у нежитловому приміщенні МПП ”Кіндер” в цьому будинку.


Згідно з листом-відповіддю № 108-108/ОП/Г-1041-1730 Солом’янської районної в місті Києві державної
адміністрації від. 12.09.2014 щодо цього закладу ресторанного господарства:

”... кожні два тижні здійснювти прибрання над літнім майданчиком” - НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ ВЗАГАЛІ! Прибирають ТІЛЬКИ після наших заяв.


Виходячи з вищевказаного, просимо Вас розглянути скаргу по суті:

- надати ПРИПИС та зобов’язати цей заклад прибрати цей СМІТНИК перед нашими вікнами.
- ще раз провести роз’яснювальну бесіду з керівництвом цього закладу щодо санітарного стану території ПЕРЕД ВІКНАМИ МЕШКАНЦІВ БУДИНКУ.
- забезпечити прибирання цієї території НАД ПРИБУДОВАМИ закладом не 2 рази на місяць, а РЕГУЛЯРНО, як це повинно бути з прибудинковою територією.

Також ми НЕ ЗБИРАЄМОСЬ з’ясовувати хто це насмітив.
Це - територія НАД ПРИБУДОВАМИ цього ЗРГ та перед нашими вікнами, тому цей ЗРГ і ПОВИНЕН її прибирати РЕГУЛЯРНО, а не після скарг.


Додаток:
- На фото (зроблено сьогодні): недопалки сигарет, інше сміття, яке не прибирається МІСЯЦЯМИ.