Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-35735 (5274268)
Зареєстровано:6 Листопада 2018
Тема звернення:Постійні перебої з подачею ХВП
Відповідальний:Дільниця - 5 [Крикун Арсен Євгенович], виконавець: Костюченко Світлана Іванівна
Дата контролю:12 Листопада 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня,

Останнім часом у нашому будинку почастішали випадки відключення постачання холодної води, кожного разу по декілька діб (при постійній відсутності горячої води вже щонайменше півроку).
Аварійна бригада з’являється на місці, починає якісь роботи (наприклад розкопують яму), та згодом припиняють діяльність на 8-12 годин, просто гуляючи навколо місця пориву. Продовжують роботи (та закінчують ремонт) здебільшого вночі.
На даний час холодна вода в будинку відсутня, ремонтні роботи не проводяться. Воду відключили біля 19-ї години, але калюжа води була помітна ще зранку. Одразу після відключення, як завжди, приїхала бригада, потовклась на місці приблизно до 23-ї години, та зникла, нічого не зробивши.
У зв’язку з вищезазначеним, прошу:
- посприяти якнайшвидшому відновленню водопостачання в нашому будинку;
- з’ясувати та повидомити причину частих аварій прибудинкової мережі водопостачання, та чому ремонтні роботи не виконуються належним чином;
- забеспечити відновлення водопостачання на довготривалий термін відповідальним КП, тобто усунення головних причин аварій, замість імітаціі діяльності та проведення косметичних робіт.

З повагою,

Мірошніченко М.Б.