Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-21217 (5274269)
Зареєстровано:6 Листопада 2018
Тема звернення:Збір коштів у навчальних закладах (правомірність дій)
Відповідальний:Управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти [Мондриївський Валентин Миколайович], виконавець: Бохно Олена Василівна
Дата контролю:21 Листопада 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

У державному дитячому садочку №214 склалась ситуація, коли з батьків стягують кошти на заміну обладнання, яке, як вбачається, має бути замінено за державні кошти.

Повідомляється, що у кімнаті, де знаходяться (навчаються, сплять, снідають та грають) діти, воняє каналізацією, тому що санітарна шафа та мийка, які розташовані в кімнаті, вже дуже старі, працюють незадовільно та потребують негайної заміни. Зараз триває збір коштів серед батьків дітей - потрібно 16000 грн.

Прошу з’ясувати та повідомити:
1) Чи безпечно знаходитись дітям у приміщенні, що насичено каналізаційними парами?
2) Чому заміна шафи та мийки робиться за кошти батьків дітей?
3) Чому керівництво садочка не вирішує проблему на своєму рівні?
4) Навіть якщо заміну шафи та мийки зроблять батьки, як можно бути впевненим, що нові шафа та мийка є безпечними у користуванні та виготовлені з безпечних матеріалів?
5) Чи виділено бюджетні кошті на заміну/ремонт шафи та мийки? Якщо так - то чому проблема не усунена?
6) Чи є корупційна складова в діях керівництва садочка?
7) На які роботи (ремонти, заміни, обладнання ігрового майданчика тощо) виділено кошти у 2018 р. і планується виділяти кошти у наступному році з огляду на те, що, відповідно до протипожежних перевірок, в садочку має бути замінено електричну проводку та усунуто перешкоди у випадку евакуації дітей?

З огляду на п.1, прошу дати відповідь у найкоротший термін електронною поштою на мою адресу (AL@sors.me)