Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-73215 (5277499)
Зареєстровано:7 Листопада 2018
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”Київкомунсервіс” [Василенко Олександр Володимирович], виконавець: Ляшкевич Максим Володимирович
Дата контролю:12 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

За сприянням депутата Сулиги Ю. А. у 2017 році було встановлено спортивний майданчик після монтажу площадки для контейнерів яку встановили на зеленій зоні дитячого майданчика. Підмост зробити з тротуарних плит, які вкрали з тротуару для облаштування площадки для контейнерів. Данна пдлощадка встанослена з порушеннями санітарних норм на дитячому майданчику і повинна бути перенесена та відповідним чином обладнана, бо той ”БАРДАК” чесно трохи напрягає, разом з Вашими актами та підписами про те що мешканці не мають притензій до розміщення контейнерів на дитячому майданчику. Мешканці які підписують акт напевно не розуміють що підписують або їм байдуже що їхні діти чи внуки бавляться на смітнику. Постійна антисанітарія, порушення санітарних норм, правил техніки безпеки, не надання якісних послуг, ігнорування звернень це норма для ЖЄД-210 та Керуючої компанії Дарницького району.ШАНОВНИЙ ЖЄД-210, ТА ЙОГО КЕРІВНИЦТВО, Я ЯК МЕШКАНЕЦЬ МАЮ ДО ВАС ПРИТЕНЗІЮ ЩОДО РОЗМІЩЕННЯ НА ЗЕЛЕНІЙ ЗОНІ ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКА ТА ЗОНИ ВІДПОЧИКУ ГРОМАДЯН СМІТНИКА, ТА ВИМАГАЮ ПЕРЕНЕСЕННЯ ,ОБЛАДНАННЯ ВІДПОВІДНИМ ЧИНОМ ДАННОЇ ПЛОЩАДКИ НА ВІДСТАНЬ ЗАЗНАЧЕНУ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, ЯК ТО ВІД ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКА, ТАК І ВІД БУДИНКУ. ПІДТВЕРДЖЕННЯМ ВАШОЇ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ ТА ПОРУШЕННЯ ФОТО РОЗМІЩЕНІ ДО ЗВЕРНЕННЯ