Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-73216 (5277500)
Зареєстровано:7 Листопада 2018
Тема звернення:Ремонт та облаштування господарських майданчиків.
Відповідальний:ЖЕД - 210 [в.о. Захарченко Петро Петрович], виконавець: Дідренц Віра Володимирівна
Дата контролю:12 Листопада 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

6 Листопада 2018  К-72791
Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
За сприянням депутата Сулиги Ю. А. у 2017 році було встановлено спортивний майданчик після монтажу площадки для контейнерів яку встановили на зеленій зоні дитячого майданчика Підмост зробити з тротуарних плит які вкрали з тротуару для облаштування площадки для контейнерів Данна пдлощадка встанослена з порушеннями санітарних норм на дитячому майданчику і повинна бути перенесена та відповідним чином обладнана .
Відповідальний: ЖЕД - 210 [в.о. Захарченко Петро Петрович], виконавець: Дідренц Віра Володимирівна
Дата контролю: 12 Листопада 2018
Статус: Чекає на перевірку контр.відділом
Відповідь
Криволап Анатолій Григорович
вул. Зрошувальна, 3-б, кв. 43
м. Київ
Директору
КБУ «Контактний центр м. Києва»
Л. ЖУКОВІЙ
Шановний Анатолію Григоровичу!
На Ваше звернення до КБУ ”Контактний центр м. Києва“ щодо обслуговування житлового будинку №3-б на вул. Зрошувальна розглянуто в ЖЕД-210 комунального підприємства ”Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва“. За результатом розгляду повідомляємо наступне.
Контейнери для збору ТПВ розташовані на спеціальному підмості. За сприянням депутата Сулиги Ю. А. у 2017 році було встановлено спортивний майданчик після монтажу площадки для контейнерів.
З повагою
НачальникВіра ДІДРЕНЦ
НІ ЗАЯВИ НІ ФОТО НЕ ВПЛИВАЮТЬ НА ЧИНУШ З ОБСЛУГОВУЮЧОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВІДПОВІДЬ АБО НЕ РОЗГЛЯДАЄМО АБО ДЕПУТАТ ЛОХОНУВСЯ І НЕ ТАМ МАЙДАНЧИК ПОСТАВИВ