Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-23398 (5277610)
Зареєстровано:7 Листопада 2018
Тема звернення:Порушення громадського порядку безпритульними людьми
Відповідальний:Соціальний захист [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Бернадська С.Б., Юріна Д.В.
Дата контролю:22 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Щодня, у вечорі, повертаючись із роботи, спостерігаю одну й ту ж саму картину при вході у метро ”Контрактова площа” (із сторони Контрактової площі, напроти фірмового магазину ”Рошен”) - у кожному куті розміщуються забруднені та занедбані особи, які створюють атмосферу ”бомжатніка”. В кутах приміщення вони справляють свої фізіологічні потреби, залишають неприємний запах та повну антисанітарію. Коли буде вирішене це питання щодо очищення входу до метро від зазначених осіб? Куди необхідно звертатись для вирішення цього питання. Вважаю недоцільним перетворювати центр міста (вхід до метро) у сміттесховище та притулок для сумнівних осіб. Прошу надати інформацію про те, в межах чиєї компетенції в місті Києві вирішення цього питання.