Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-17997 (5277654)
Зареєстровано:7 Листопада 2018
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж воріт, огорожі, паркану, забору
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Копець Станіслав Олегович
Дата контролю:12 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня!
По вулиці Ризькі, 56 громадянкою Горбей Ольгою Григорівною без жодних погоджень встановлено паркан з бетонним фундаментом, металевими стовпцями та сіткою рабицею, чим самозахоплено земельну ділянку, яка належить громаді міста розміром приблизно 20х10 метрів.
На даній ділянці нею висаждено дерева та вона займається сільським господаоством. Через вище вказану земельну ділянку проходять Червоні лінії, якими позначені прокладання інженерних комунікацій, а саме водопроводу, газопроводу, каналізаціЇ, телефоного зв’язоку та електропостачання.
Своїми діями громадянка Горбейко Ольга Іванівна перешкоджає власникам сусідніх ділянок безперешкодно підключатись до інжененрних мереж.
Керуючись викладеним прошу:
1. Невідкладно дане звернення прийняти до розгляду.
2. Поручити комунальним службам провести демонтаж незаконно зведеного паркану.
3. Забезпечити вільний доступ до інженених мереж, що там проходять.
4. Поручити правохоронним органама вивчити дане питання та дати відповідну оцінку діям вище вказаної особи (причетних осіб) про навность порушення законодавства та притягнення до відповідьності винних осіб.
5. Помидомити мене про розгяд мого зверення по телефону чи на е-мейл.

Дякую за розуміння важливості питання!