Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-73251 (5277755)
Зареєстровано:7 Листопада 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:Подільська РДА [Смирнов Віктор Володимирович]
Дата контролю:22 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Почему ночью не горят фонари в районе 1,3,5,7 домов по Набережно-крещатицкой? сколько еще жалоб нужно написать чтоб вы, козлы, наконец починили фонари?