Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-23408 (5277991)
Зареєстровано:7 Листопада 2018
Тема звернення:Забруднення повітря від невідомих джерел
Відповідальний:Головний спеціаліст з питань екології [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Афанасьєва Людмила Петрівна
Дата контролю:22 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

На розі вулиць Межигірська та Оболонська, на зупинці Автобусу №72 регулярно стоїть нестерпний їдкий сморід.

Прошу виявити джерело сморіду та усунути причини.