Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-44610 (5278111)
Зареєстровано:7 Листопада 2018
Тема звернення:Неякісне вивезення сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”Київкомунсервіс” [Науменко Дмитро Володимирович]
Дата контролю:12 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня.

Майже щодня навпроти 9го під’їзду спостерігається наступна картина після вивозу сміття: воно розкидане по майданчику. При транспортуванні баків до сміттєвоза та закріплення їх для вивільнення, сміття в умілих руках комунальних працівників потрапляє на асфальт, а не в машину. Внаслідок цього воно розкидане по майданчику, лежить так до самого ранку наступного дня, а на вихідних - і того довше. Це, в свою чергу, приваблює вуличних птахів, тварин, і око жителів в першу чергу. Фото зроблене 04.11, о 7:20, сміття так лежано до 05.11.

Прошу:
- пояснити чому сміття вивозиться саме таким вандальним способом;
- виправити ситуацію, щоб після вивезення сміття лишався порядок. який був до приїзду сміттєвоза.