Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ч-10399 (5278166)
Зареєстровано:7 Листопада 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:КП ”Київкомунсервіс” [Ляшкевич Максим Володимирович]
Дата контролю:18 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

В багатоквартирнму будинку за вказаною адресою (у центрі міста!) роками не вирішується питання вчасного вивозу та сортування сміття . У дворі регулярно збирається великий об’єм сміття, що розтягується бездомними тваринами та птахами по всьому подвірю, що створює небезпечний епідеміологічний стан, влітку розповсюджує запах. Нестача баків для збору сміття, відсутність ємностей для його сортування (Є тільки баки для сухого сміття) поглиблює проблему. Зважаючи на те, що більшість мешканців будинку намагаються сортувати сміття, доцільним є побудувати конструкцію для сміттєвих баків, замінити поламані баки на ємності з кришками та позначками з типом сміття, а також налагодити його РЕГУЛЯРНИЙ вивіз.
Прошу також вирішити питання прибирання парадних сходів, двору та придомової території зовні будинку, які не прибираються місяцями, а я, а також ще 200 мешканців будинку сплачують за ці роботи щомісяця по 500 грн.

На фото стан двору та придомової території 6 листопада 2018 року.