Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-18014 (5278209)
Зареєстровано:7 Листопада 2018
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:УЖГ Печерського району [Мартинчук С.О. ], виконавець: УЖГ Печерського району
Дата контролю:22 Листопада 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго дня.
Наш відомчий будинок за адресою Набережно-Печерська дорога 8 був прийнятий на баланс філіалу ”Енергосервіс” ПАТ ”Київенерго” згідно розпорядженню КМДА №1334 від 30. 11.2009 р. З серпня 2018 р. мешканців усно повідомили, що організація розформована і більш не є балансоутримувачем нашого будинку.
Нас мали перевести на обслуговування до КП ”Київтеплоенерго”, але ніякого підтвердження з їхнього боку про взяття нашого будинку на баланс не надходило. Більше того, вже два місяці ми не отримуємо квітанцій на сплату комунальних послуг від ГІОЦ, тому що в базі даних немає відомостей про нову компанію-балансоутримувача.
Через початок опалювального сезона та невирішеність проблеми з прийняттям на баланс складається загрозлива ситуація, коли наш будинок та сім’ї залишаться без тепла та гарячої води. Для наших сімей це ЄДИНЕ житло, яке ми маємо, фінансової можливості шукати інше в нас нема.
Для вирішення проблеми з визначенням нової організації-балансоутримувача просимо вказати, яка організація відповідає за експлуатацію та обслуговування буд. 8 по Набережно-Печерській дорозі, на підставі наявних у вас даних, для підготовки нашого подальшого звернення.
Прошу надіслати мені відповідь на адресу: 01114 м. Київ вул. Набережно-Печерська дорога, буд. 8 кв. 1