Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-31189 (5278216)
Зареєстровано:7 Листопада 2018
Тема звернення:Утримання парків та лісопарків у місті Києві
Відповідальний:Подільська РДА [Смирнов Віктор Володимирович]
Дата контролю:22 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Наразі через дорогу від буд. по вул.С.Данченко завершується демонтаж будівельного містечка. Чи можливо в тому місці облаштувати там зелену зону та сквер? У районі новобудов по вул Данченко відсутні зелені зони і облаштування там скверу було б дуже гарним рішенням по озелененню міста.

Дорога вул.С.Данченко перекрита будівництвом, хоча основні роботи вже закінчені, та укладено фінальний шар дорожнього покриття. Можливо Ви зможете підказати коли дорога буде відкрита для загального користування.
Дякую