Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-44623 (5278250)
Зареєстровано:7 Листопада 2018
Тема звернення:Паркування авто на зеленій зоні прибудинкової території
Відповідальний:ЖЕД - 3 [Каретко Володимир Олександрович], виконавець: Петруньок П. З.
Дата контролю:22 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий день. Прохання допомогти вирішити проблему. Останнім часом біля другого під’їзду будинку організували стихійну парковку.. Спочатку на ніч машини паркували просто на проході біля під’їзду , а також біля мусорного контейнеру, перегороджуючи проїзд спеціальному транспорту. Тепер вже мащини паркують прямо на газоні. І з кожним днем таких машин паркується все більше і більше -мабуть водїї вирішили утрамбувати газон і створити собі безкоштовну парковку. Вийти гуляти з дитиною біля дома вже немає місця. Куди і до кого нам можна звернутися за допомогою?