Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-73347 (5278372)
Зареєстровано:7 Листопада 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ЖЕД - 412 [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Сенчишен В. І.
Дата контролю:22 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня!
Вже більше року по вулиці Райдужній біля будинків №59 та №63 на проїжджій та пішохідній частині дороги ВЕЛИЧЕЗНІ ями, засипані щебнем. Ці ями з часом стають все більше й більше тому що щебінь розсипається. А коли йде дощ, ями наповнюються водою і утворюються цілі озера.
Ями більше року тому лишилися після робіт комунальників, які їх розрили, зробили все що потрібно, а прибрати за собою і зробити як було не спромоглися.
А діти тією дорогою ходять в дитячий садок, в школу.
Їздять автомобілі, які своїм дном черкають об края ям. Люди ходять по цим ямам більше року до транспорту щоб добратися на роботу.
Роки йдуть, а ями на місці.
Час від часу їх засипають камінням місцеві жителі, але ж, ЛЮДИ ДОБРІ, це не вихід!
Зробіть будь ласка хоч щось. Майте совість!