Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-37987 (5278453)
Зареєстровано:7 Листопада 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:КП ”Керуюча компанія” (Подільська РДА) [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Крикун Арсен Євгенович
Дата контролю:22 Листопада 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Я вже майже два роки пишу про незадовільний стан асфальтового покриття за 3 метри від Т-пдібного перехрестя міжбудинкового проїзду за адресою проспект Свободи 30-А до 40. Там зруйнувався асфальт біля каналізаційного люка. Постійно стоїть вода. Автомобілі постійно гупають в яму розбиваючи її далі.

Весь час я отримую відписки про потребу додаткового фінансування, про те що проїздна частина біля будинків 30-А та 40 не перебуває на балансі КП ШЕУ Подільського району та інші...

Або такі: Пропозицію по асфальтуванню прибудинкових територій за вищевказаною адресою буде включено до проекту при формуванні міської програми «Поадресного переліку об’єктів з асфальтування та благоустрою прибудинкових територій та міжквартальних проїздів в 2017-2018 р.р. по Подільському району м. Києва».

І такі: Пропозицію по асфальтуванню прибудинкових територій за вищевказаною адресою буде включено до проекту при формуванні міської програми «Поадресного переліку об’єктів з асфальтування та благоустрою прибудинкових територій та міжквартальних проїздів в 2018-2019 р.р. по Подільському району м. Києва».

Я хочу запитати: чи є в місті справжній господар? Куди йдуть податки мешканців мікрорайону?