Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-31221 (5278710)
Зареєстровано:7 Листопада 2018
Тема звернення:Забруднення повітря від невідомих джерел
Відповідальний:Відділ благоустрою [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Крупенькін А.І.
Дата контролю:22 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доповідаю 05.11.2018 о 20:10 і 06.11.2018 о 19:15 повертаючись додому за адресою, вул.Вадіма Гетьмана, 44-А, в повітрі відчувала значну кількість продуктів горіння. Дим подразнював очі та заважав диханню. У темряві відкритого багаття у полі зору біля будинку не знайшла. Поруч з будинком є

великий, так званий, приватний сектор. Восени його жителі зазвичай палять листя. В цьому році, при існуванням заборони на спалювання листя, дим відчуваеться після заходу сонця - в ночі. Удень диму я не відчуваю. Прошу вжити заходів до порушників заборони спалювати листя, яке несе загрозу здоров’ю і життю мешканців району. Прошу підказати, до кого ще потрібно звертатися в подібних ситуаціях для оперативного та дієвого впливу на сітуацію. Дякую. Чекаю на допомогу.