Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ч-10414 (5278779)
Зареєстровано:7 Листопада 2018
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:ВОП ”Татарка” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Лапада Володимир Андрійович
Дата контролю:18 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня.

Я проживаю по вказаній адресі і регулярно сплачую усі комунальні платежі.

В нашому дворі регулярно знаходиться піраміда сміття, яке розноситься вітром, бездомними тваринами та птахами. Це становить серйозну санітано-гігієнічну проблему для усього мікрорайону.
Не виконуються закони України щодо забезпечення роздільного збору сміття та забезпечення умов для можливості такого збору.
Прошу вжити невідкладних заходів щодо забезпечення нормальних санітарно-гігієнічних умов у дворі будинку, та встановити ящики для сміття обладнані кришками та розділити їх в залежності від типу сміття.

Двірники будинку фактично ніколи не прибирають прибудинкову територію, замість того гуртом відпочивають на лавочках у дворі дому.

Ніколи не прибираються сходи в коридорах будинку.

Вже більше 4-х днів не працює ліфт у сьомому під’їзді будинку, пенсіонери та літні люди не мають змоги навіть вийти до крамниці за хлібом.

Відсутні або розбиті стекла в деяких коридорах будинку і в холодний період йдуть великі нераціональні затрати тепла, за яке платять усі жителі будинку.

Прошу вжити невідкладні заходи та вирішити питання на кристь жителів будинку.

З повагою,
Ігор Червонено.