Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-73417 (5279016)
Зареєстровано:7 Листопада 2018
Тема звернення:Функціонування служби по збору трупів загиблих тварин
Відповідальний:”Служба Зоодопомога” [Фіщук Андрій Вікторович], виконавець: Солодущенко Тетяна Василівна
Дата контролю:23 Листопада 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Не один раз я дзвонила в контактний центр 1551, коли бачила на вулицi труп тварини. перший раз вирiшила поспостерiгати, як зреагують комунальники. вони кожен (ну, майже кожен) день прибирають на саратовськiй алеi смiття. труп тварини чорного кольору лежить на свiжопiдстриженому газонi. не помiтити не можливо (якщо вони не слiпi!) Десять!!! днiв нiхто не помiчаэ! чому я знаю, як повiдомити потрiбнi cлужби, а вашi працiвники - нi?! Чому менi це потрiбно, а людям, якi отримують за прибирання зарплату - нi?