Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-36079 (5279067)
Зареєстровано:7 Листопада 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм та охорони НС [в.о. Захарченко Петро Петрович], виконавець: Безотосний Віктор Михайлович
Дата контролю:12 Листопада 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Ще з літа було звернення щодо прибирання сміття та покосу плантації амброзії з технічного боку торговельного закладу ”ЕКО-Маркет” за адресою вулиця Павла Чубинського, 4, але окрім зкосу амброзії більше нічого не було зроблено. Станом на даний час сміття тільки прибуває. Наскілько відомо адміністрація магазину повинна також слідкувати і за санітарним станом прилеглої до магазину території. Всередині території взагалі по умовчуванню. Не магазин, а сміттєзвалище якесь! Розумію, що вулиця Кошиця далеко від вулиці Павла Чубинського та район вкеликий. Але на мою думку торгівельні заклади повинні бути в графіку планого огляду і з певною періодичністю, щоб перевіряти територію на стан санітарної чистоти. Поруч знаходиться дитячий майданчик, на який теж би треба звернути увагу для його відновлення. Беручи до уваги, що за попереднім зверненням ніякої реакції на прибирання смяття навкого магазину ”ЕКО-маркет” не було, то можна сміливо сказати, що служба благоустрою нашого району зайва ланка в структурі адміністрації. Окрім чемних дзвінків з інформацією про приписи ніякого навантаження НЕ МАЄ!!! Це звернення я викладу в Фейсбук для обговорення громадою нашого району, а потім міста, якщо не буде ніякої адекватної реакції щодо існуючої проблеми. Додаю дві фотографії, а міг би ”завалити” вашу поштову скріньку подібними фото. Досить і цих.