Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-35911 (5279073)
Зареєстровано:7 Листопада 2018
Тема звернення:Утримання підвалів, колясочних технічних поверхів
Відповідальний:ЖЕД ”Хрещатик” [Мартинчук С.О. ], виконавець: ЖЕД Хрещатик
Дата контролю:22 Листопада 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

В будинку 40 по вул. Шота Руставелі в парадному №4 наявна металева хвіртка яка закриває вихід на горище(де розміщено комунікації тепло та водо постачання). Замок на хвіртку (навісний) придбано за рахунок мешканців 5-го поверху(а саме кв.57), ключи знаходяться в кв.57, 59, та надано в ЖЕД. Періодично замок зникав та знову поновлювався мешканцями за власний рахунок. Вчора замок було зірвано, при огляді правої половини горища встановлено сліди перебування безпритульних та, вочевидь, наркозалежних. Горище завалено паперовими коробками від ліків, медичними шприцями, тут стягнуто вхідні килимки з усього парадного, залишки ганчір’я.
Прошу:
1. Відповісти чому під час підготовки до опалювального сезону не обстежуються та не приводяться у відповідний стан приміщення де розташовано теплокоммуникації?
2. Для запобігання небезпеці( з наступом холодів безпритульні знову шукаютьи місця) поруч з комунікаціями будинку здійснити обстеження всіх приміщень горища будинку № 40, та прибрати їх від небезпечного сміття , яке може загорітися від будь- якої необережної іскри.
3. Обладнати металеву хвіртку надійним замком, та організувати надання ключів у ЖЕД виключно під реєстраційний підпис та попереднє повідомлення мешканців 5 поверху за телефонами: 050356-58-74( Алла ), або 067-78619-34 Юрій.
4. Надати перелік з зазначенням контактних даних відповідальної особи -кому та з якою в ЖЕД надаються ключі від горища.
(фото безладу додається )