Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-35915 (5279184)
Зареєстровано:7 Листопада 2018
Тема звернення:Прибирання дерев, гілок, листя з закріпленої території
Відповідальний:КП ”Керуюча компанія” (Подільська РДА) [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Крикун Арсен Євгенович
Дата контролю:12 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Проїзд між домами 11, 11а та 13а по проспекту В.Порика.
Перехрестя завалено колодами від спиляних дерев, які не прибирають вже 4 дні. Це знущання з боку комунальників або акт покарання?Проїзд перекрито повністю. Швидка або рятувальники, якщо виникне потреба, будуть вимушені або переповзати через спиляні стовбури та гілки, або шукати проїзд через інші двори. Пішки через той завал теж перейти нелегко.